Wybrane dla Ciebie
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Niekiedy paczka przeznaczona do transportu wymaga szczególnego traktowania- na przykład wtedy, gdy wysyłasz przedmioty wyjątkowo delikatne, cenne, narażone na uszkodzenia. Aby więc towar dotarł do klienta bezproblemowo i w nienaruszonym stanie, konieczne jest poinformowanie o warunkach transportu paczki. Do tego zadania idealnie sprawdzają się taśmy z gotowym nadrukiem. 

Są to specjalne taśmy pakowe, które w zależności od rodzaju napisu, mają odmienne funkcje. Przede wszystkim stanowią formę ostrzeżenia, aby z paczką obchodzić się ze szczególną delikatnością , na przykład „Ostrożnie, szkło”, „Nie rzucać”. Taśma może stanowić także formę reklamy informując, iż jest to „Gratis” bądź „Promocja”. Jeśli natomiast zależy Ci na szczególnym zabezpieczeniu paczki przed ewentualnym i niepożądanym otwarciem, wówczas taśma z napisem „Taśma bezpieczeństwa” pozwoli na weryfikację, czy nikt nie otwierał paczki w trakcie jej transportu.  

Taśmy z gotowym nadrukiem z pewnością sprawdzą się w niejednej branży. Dostępne w naszej ofercie produkty są trwałe oraz odporne na działanie warunków atmosferycznych, dzięki czemu prawidłowo zabezpieczą każdy rodzaj przesyłki.

Taśmy z gotowym nadrukiem

ZAMÓWIENIA PERSONALIZOWANE 

Kartony na wymiar

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium