Wybrane dla Ciebie
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Poduszki powietrzne, choć nazwa ta pewnie kojarzy się z branżą samochodową, to w obszarze pakowania i transportu odgrywa nie mniej istotną rolę. Być może poduszki powietrzne służące do wypełniania paczek, wzorowane były na samochodowych poduszkach bezpieczeństwa- w obu zasada działania jest podobna.

Poduszki powietrzne nadają się zarówno do owinięcia przedmiotu przed włożeniem go do kartonu, jak również do dokładnego wypełnienia pustych przestrzeni. Dzięki temu zabezpieczają towar przed obijaniem się a także amortyzują przy wstrząsach czy niespodziewanym upadku. Niezwykle trwała i wytrzymała folia daje niezawodną ochronę produktów, które wymagają szczególnego traktowania. 

Co więcej, jest to wypełniacz, który nie zajmuje dużo miejsca, gdyż ma postać różnego rodzaju worków, które odrywa się z rękawa foliowego i napełnia powietrzem. Ze względu na swój niewielki ciężar poduszki powietrzne nie wpływają na wzrost kosztów przesyłki. Produkt ten często wykorzystuje się w transporcie wyrobów medycznych i kosmetycznych. Dużą zaletą jest to, iż można go wykorzystywać ponownie.

Poduszki powietrzne

ZAMÓWIENIA PERSONALIZOWANE 

Kartony na wymiar

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium