Wybrane dla Ciebie

W zakładach produkcyjnych, magazynach, sklepach czy biurach, a więc wszędzie tam, gdzie konieczne jest częste pakowanie, przechowywanie oraz wysyłanie dużej ilości paczek, obowiązkowymi elementami są taśmy i dyspensery. Dzięki ich zastosowaniu, możliwa jest szybka i łatwa aplikacja taśmy samoprzylepnej, co z kolei znacznie przyśpiesza oraz optymalizuje pracę w tym zakresie. Taki duet z pewnością przyda się także w każdym domu, podczas sporadycznego wysyłania paczek, w trakcie przeprowadzki bądź chcąc odpowiednio przechować domowe akcesoria, które na chwilę obecną nie są potrzebne. 

Czym jest taśma klejąca raczej nie trzeba nikomu tłumaczyć, choć pewnie nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele rodzajów jej występuje. Natomiast faktem jest, iż pojęcie „dyspenser” już nie jest tak oczywiste. A tymczasem nazwa ta oznacza urządzenie do aplikacji taśmy.

Zarówno jedno, jak i drugie dostępne jest w naszej ofercie, przy czym są to artykuły najlepszej jakości i trwałości. Dzięki nim możliwe będzie prostsze, szybsze i skuteczniejsze działanie.

Taśmy i dyspensery

ZAMÓWIENIA PERSONALIZOWANE 

Kartony na wymiar

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium